• 29 maja 2020

Jaki delikatny spalacz tłuszczu wybrać?

spalanie tłuszczu

Lekki spalacz tłuszczu

Spalacze tłuszczu to dziedzina suplementacji o bardzo szerokim wachlarzu siły. Na rynku dostępne są substancje o bardzo mocnym działaniu, jak i o słabszym. Tak szerokie spektrum możliwości porównywalne jest do suplementów stosowanych przed treningami. Obie te kategorie łączą też inne czynniki. Delikatne spalacze są uznawane za bardziej korzystne dla organizmu człowieka. Wraz ze wzrostem skuteczności produktu rośnie bowiem również i ilość skutków ubocznych. Te najsilniejsze odmiany to bardzo mocne stymulanty, które są nieporównywalnie bardziej szkodliwe w porównaniu do kofeiny.

Jak działa spalacz?

Działanie spalaczy tłuszczu to nie tylko chemiczny wpływ substancji na organizm człowieka. Działa również efekt placebo i efekt motywacyjny. Te dwa czynniki odgrywają znaczącą rolę w walce z nadwagą. Pierwszy natomiast faktycznie pomaga, ale jego procentowy udział nie jest aż tak duży. Dlatego też wybierając suplement powinno się kupować te słabsze, mające mniej skutków ubocznych. W przypadku silnych stymulantów organizm jest bardziej pobudzony, a co za tym idzie w niedługim czasie musi dojść również do spadku energii. Takie działanie może fizycznie wykończyć poszczególne narządy. Z czasem pojawia się również tachyfilaksja czyli mniejsza wrażliwość organizmu na dany składnik. Oznacza to, że, aby osiągnąć cel, należy zwiększyć dawkę. Innym skutkiem ubocznym jest też to jak ludzie reagują na dane substancje. Niektórym wystarczy bowiem jedna kawa, aby organizm zaczął pracować znacznie intensywniej. Co musi się więc z nim dziać w przypadku synefryny czy DMAA?

Spalacz dla początkujących

lekki spalacz dla początkujących

Delikatny spalacz tłuszczu pomaga nam uniknąć wyżej wymienionych problemów. Nie chodzi w nim jednak tylko o samą farmakologię. Suplementacja pomaga osiągnąć efekt motywacyjny. Jest się nastawionym na treningi i zdrowe odżywianie. Unika się słodyczy, ponieważ ma się świadomość, że to umniejszy działanie kupionych wcześniej spalaczy. Ćwiczy się również regularnie, aby wspomóc efekty substancji, które się zażywa. Podobne znaczenie ma również placebo. Jest to niedoceniany, ale bardzo skuteczny środek do osiągnięcia celów.

Co powinien zawierać delikatny reduktor tłuszczu?

Skład dobrego spalacza to przede wszystkim mieszanka kilku substancji:

L-karnityna- organiczny związek chemiczny syntezowany głównie w wątrobie, pomaga w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów.

Wyciąg z zielonej herbaty- badania potwierdzają skuteczność działań. Głównym zadaniem jest spowolnienie rozkładu adrenaliny.

HCA Kwas hydroksycytrynowy- utrudnia odkładanie się tłuszczy i zmniejsza apetyt.

Piperyna- przyspiesza proces trawienia i powstrzymuje powstawanie komórek, w których odkładany byłby tłuszcz.

Kofeina- jedyny stymulant zawarty w delikatnych spalaczach. Podnosi poziom energii.

Share :

Może Cię zainteresować

Co to właściwie jest spirulina?

Ostatnio zapanowała moda na produkty prozdrowotne. Wszyscy szukają jakichś nowych, ciekawych elementów, które...

Jak działa forskolina?

Szczupła sylwetka to marzeniu wielu ludzi. Niestety, marzenie, które dla niektórych pozostaje nieosiągalne...

Jak działa spalacz tłuszczu?

Oprócz treningów, człowiek musi utrzymywać odpowiednią dla swego trybu życia dietę, aby mieć taką...